Антигрипін — інструкція із застосування, ціна

Антигриппин - инструкция по применению, цена

1. Фармакологічна дія

Фармакодинаміка

Комбінований препарат.
Парацетамол має аналгетичну та жарознижувальну дію, усуває головний та інші види болю, знижує підвищену температуру.

Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь у регулюванні окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, підвищує опірність організму.

Хлорфенамин — блокатор Н1-гістамінових рецепторів, чинить протиалергічну дію, полегшує дихання через ніс, знижує відчуття закладеності носа, чхання, сльозотеча, свербіж та почервоніння очей.

2. показання до застосування

Інфекційно-запальні захворювання (ГРВІ, грип), супроводжуючі-ються підвищеною температурою, ознобом, головним болем, болями в суглобах і м’язах, закладеністю носа та болями в горлі і пазухах носа.

3. Спосіб застосування

Всередину. Дорослим і дітям старше 15 років по 1 таблетці 2-3 рази на добу. Таблетку слід повністю розчинити у склянці (200 мл) теплої води (50-60° С) і отриманий розчин одразу випити. Краще застосовувати препарат між прийомами їжі. Максимальна добова доза – 3 таблетки. Інтервал між прийомами препарату повинен бути не менше 4 годин.

У пацієнтів з порушеннями функції печінки або нирок та у хворих літнього віку інтервал між прийомами препарату повинен становити не менше 8 годин.

Тривалість застосування без консультації з лікарем не більше 5 днів при призначенні в якості знеболювального засобу і 3-х днів як жарознижуючий засіб.

4. Побічні дії

Препарат добре переноситься у рекомендованих дозах.

У поодиноких випадках зустрічаються:
з боку ЦНС: головний біль, відчуття втоми;
з боку ШКТ: нудота, біль в епігастральній області;
з боку ендокринної системи: гіпоглікемія (аж до розвитку коми);
з боку органів кровотворення: анемія, гемолітична анемія (особливо для хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази); вкрай рідко – тромбоцитопенія;
алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, кропив’янка, набряк Квінке;
інші: гіпервітаміноз, порушення обміну речовин, відчуття жару, сухість у роті, парез акомодації, затримка сечі, сонливість.
Про всі побічні ефекти препарату слід повідомляти лікаря.

За темою:  Дроперидол - інструкція по застосуванню і ціна

5. Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу, аскорбінової кислоти, хлорфенамину або будь-якого іншого компонента препарату; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту (у фазі загострення); виражена ниркова та/або печінкова недостатність; алкоголізм; закритокутова глаукома; фенілкетонурія; гіперплазія передміхурової залози; дитячий вік (до 15 років); Вагітність і період лактації.

З обережністю – ниркова та/або печінкова недостатність, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, вроджені гіпербілірубінемії (синдро-ми Жильбера, Дубіна-Джонсона і Ротора), вірусний гепатит, алкогольний гепатит, літній вік.

6. При вагітності та лактації

Протипоказано при вагітності та лактації.

7. Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Етанол посилює седативну дію антигістамінних препаратів.

Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби (похідні фенотіазину) — підвищують ризик розвитку побічних ефектів (затримка сечі, сухість у роті, запори). Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми.

При одночасному застосуванні зменшує хронотропну дію ізопреналіну.

Зменшує терапевтичну дію антипсихотичних засобів (нейролептиків) — похідних фенотіазину, канальцеву реасорбцию амфетаміну та трициклічних антидепресантів.

Індуктори мікросомального окислення в печінці (фенітоїн, етанол, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти) збільшують продукцію гидроксилированних активних метаболітів, що обумовлює можливість розвитку тяжких інтоксикацій при невеликих передозуваннях. Етанол сприяє розвитку гострого панкреатиту.

Інгібітори мікросомального окислення (у т.ч. циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії. Одночасний прийом препарату і дифлунисала підвищує концентрацію в плазмі крові парацетамолу на 50 %, підвищується гепатотоксичність. Одночасний прийом барбітуратів знижує ефективність парацетамолу, підвищує виведення аскорбінової кислоти з сечею.

Парацетамол знижує ефективність урикозуричних препаратів.

8. Передозування

Симптоми

передозування препаратом обумовлені входять до його складу речовинами. Клінічна картина гострого передозування парацетамолом розвивається протягом 6-14 годин після його прийому. Симптоми хронічного передозування проявляються через 2-4 доби після передозування.

Симптоми гострої інтоксикації парацетамолом: діарея, зниження апетиту, нудота і блювання, дискомфорт у черевній порожнині та/або абдомінальний біль, підвищення потовиділення.

За темою:  Аерозоль Нитроминт - інструкція по застосуванню і ціна

Симптоми інтоксикації хлорфенаміном: запаморочення, збудження, порушення сну, депресія, судоми.

Лікування:

симптоматичне.

9. Форма випуску

Таблетки в пластиковій тубі 250 мг+3 мг+50 мг: 10, 20 або 30 шт.

10. Умови зберігання

При температурі 10-30 °С.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Термін придатності

3 роки.

11. Склад

1 таблетка містить:

парацетамол — 500 мг, хлорфенамина малеат — 10 мг, аскорбінова кислота — 200 мг
Допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, лимонна кислота, сорбіт, повідон, натрію сахаринат, натрію карбонат, макрогол, натрію лаурилсульфат, ароматизатор лаймовий (ароматична фруктова добавка «Лайм»).

12. Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

MAXCACHE: 0.53MB/0.00132 sec