Гриппекс — інструкція по застосуванню і ціна

Гриппекс - инструкция по применению и цена

Додаток до інструкції по застосуванню

В основі Грипекса знаходиться анальгетик – парацетамол, тому його відносять до групи протизастудних засобів. Також в цьому комплексному препараті знаходяться протикашльові засоби і псевдоефрин. Препарат ефективний у боротьбі з симптомами різних простудних захворювань. Активні діючі компоненти комплексного препарату чинять швидка дія на симптоми всіх видів захворювань гострого респіраторного типу, простудних недуг. Зокрема в короткий часовий термін рятують від болю в м’язових тканинах, больових відчуттів у горлі, кашель, закладеність носа. Крім того активно зменшують жар, мають судинорозширювальний ефект.

1. Фармакологічна дія

Лікарська група:

Препарат для симптоматичного лікування ГРВІ та грипу.

Лікувальні ефекти Гриппекса:

  • Аналгетичний;
  • Антипіретичний;
  • Симпатомиметический;
  • Властива протикашльова.

2. показання до застосування

Препарат застосовується для:

  • Симптоматичного лікування застудних захворювань.

3. Спосіб застосування

Рекомендована дозування Гриппекса:

  • Діти старше 12 років і дорослі: по 1-2 таблетки не більше 4 разів на день.

Рекомендована тривалість застосування Гриппекса:

  • Не більше 3-5 днів.

Особливості застосування:

  • Згідно інструкції, інтервал між прийомами повинен становити не менше 4 годин.

4. Побічні дії

  • Нервова система: дратівливість, запаморочення, сонливість, збудження;
  • Серцево-судинна система: тахікардія, підвищення артеріального тиску;
  • Травна система: сухість у роті, болі в шлунку, гепатотоксична дія, нудота;
  • Сечовидільна система: інтерстиціальний нефрит, ниркова коліка, капілярний некроз;
  • Імунна система: свербіж, набряк Квінке, висипання, кропив’янка;
  • Система крові: зниження кількості еритроцитів, гранулоцитів, тромбоцитів, апластична або гемолітична анемія, панцитопенія.

5. Протипоказання

  • Тяжка артеріальна гіпертензія, ІХС, стенокардія;
  • Індивідуальна непереносимість або гіперчутливість до Гриппексу або його компонентів;
  • Тяжкі порушення функції печінки і/або нирок;
  • Періоди вагітності та годування груддю;
  • Вік до 12 років;
  • Одночасне застосування з протиепілептичними ЛЗ, Хлорамфеніколом, Метилдопой, Галоперидолом, барбітуратами, Рифампіцином, Дигидроерготамином, Флуоксетином, антидепресантами, інгібіторами МАО або іншими ЛЗ, що містять парацетамол;
  • Артеріальна гіпертензія, підвищений внутрішньоочний тиск, захворювання серця;
  • Захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення сечовипускання, пов’язані з гіперплазією передміхурової залози.
За темою:  Йод - інструкція по застосуванню і ціна

Застосовувати з обережністю:

  • Одночасне застосування з Домперидоном, Варфарином, Метоклопрамідом або Холестираміном;
  • Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, синдром Жільбера;
  • Легке і помірне зниження діяльності печінки і/або нирок;
  • Літній вік;
  • Захворювання крові;
  • Алкоголізм;
  • Виснажені та ослаблені пацієнти.

6. При вагітності та лактації

Вагітним жінкам та матерям, що годують груддю застосовувати препарат протипоказано.

7. Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасне застосування Гриппекса з:

  • Інгібіторами МАО: гіпертонічний криз.

8. Передозування

Симптоми:

  • Нервова система: збудження, запаморочення, загальмованість, сонливість, порушення координації рухів;
  • Дихальна система: утруднення дихання;
  • Серцево-судинна система: порушення ритму серця, підвищення артеріального тиску;
  • Травна система: анорексія, блювання, тяжкі ушкодження печінки, нудота;
  • Сечовидільна система: ниркова недостатність;
  • Ураження шкірних покривів: блідість.

Специфічне протиотрута: Ацетилцистеїн, Метіонін.

Лікування передозування Гриппексом:

  • Промивання шлунка;
  • Прийом Активованого вугілля в максимально можливій дозуванні;
  • Симптоматичне лікування.

Гемодіаліз: немає даних.

9. Форма випуску

  • Таблетки, 325 мг+30 мг+10 мг — 12 або 24 шт..

10. Умови зберігання

  • Сухе темне місце без доступу дітей.

Рекомендована температура зберігання Гриппекса — від 10 до 30 градусів.

Рекомендований термін зберігання — протягом 3 років.

11. Склад

1 таблетка:

  • парацетамол — 325 мг*;
  • псевдоефедрину гідрохлорид — 30 мг**;
  • декстрометорфану гідробромід (у формі моногідрату) — 10 мг***;
  • Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, натрію кроскармелоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний.

12. Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.

MAXCACHE: 0.53MB/0.00124 sec