Каффетин — інструкція по застосуванню і ціна

Каффетин - инструкция по применению и цена

Додаток до інструкції по застосуванню

Каффетин відноситься до класу комбінованих лікарських засобів. У своєму складі препарат має кілька основних діючих компонентів – парацетамол, кофеїн, пропіфеназон і кодеїн сесквигидрат фосфатний. Ліки має знеболювальну, жарознижувальну та психостимулюючу дію. Також засіб може усувати кашель і симптоми запальних процесів. Препарат здатний стимулювати психомоторні функції мозкових центрів, покращувати фізичну і розумову працездатність, а також піднімати тиск артеріального типу. Ліки призначають при головних, посттравматичних, зубних симптомах болю, невралгічних порушення.

1. Фармакологічна дія

Лікарська група:

Комбінований анальгетик-антипіретик.

Лікувальні ефекти Каффетина:

  • Знеболюючий;
  • Протизапальний;
  • Властива протикашльова;
  • Жарознижувальний;
  • Психостимулюючий;
  • Центральний аналгетичний.

2. показання до застосування

Препарат застосовується для:

  • Усунення больового синдрому різного походження.

3. Спосіб застосування

Рекомендована дозування Каффетина:

  • Діти 2-5 років: по третині таблетки 1-3 рази на день;
  • Діти 5-10 років: по половині таблетки 1-3 рази на день;
  • Діти старше 10 років: по 1 таблетці 1-3 рази на день;
  • Дорослі: по 1 таблетці 3-4 рази на день;
  • Сильні болі: по 2 таблетки до 3 разів на день.

Особливості застосування:

  • Згідно інструкції, не рекомендовано застосування Каффетина більше 5 днів поспіль.

4. Побічні дії

  • Система крові: зниження кількості лейкоцитів і гранулоцитів.

Описані симптоми виникають у поодиноких випадках.

5. Протипоказання

  • Підвищена чутливість або індивідуальна непереносимість Каффетина або його компонентів.

6. При вагітності та лактації

Вагітним жінкам і годуючим матерям приймати препарат не слід.

7. Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Будь-якої значущої взаємодії Каффетина з іншими лікарськими засобами не описано.

8. Передозування

Про клінічно значущих симптомів передозування Каффетином не повідомлялося.

9. Форма випуску

  • Таблетки, 250 мг+210 мг+50 мг — 6, 10 або 12 шт; 10 або 500 шт.
  • Таблетки вкриті плівковою оболонкою — 10 шт.
  • Порошок, 1000 мг+12.2 мг — 5.15 р покети 10 шт.
За темою:  Цитовир - інструкція по застосуванню і ціна

10. Умови зберігання

  • Знаходження препарату в оригінальній упаковці;
  • Рівень вологості приміщення в межах загальноприйнятої норми;
  • Достатня віддаленість від джерел світла і тепла.

Рекомендована температура зберігання Каффетина — не вище кімнатної.

Рекомендований термін зберігання — різний, залежить від виробника, вказується на упаковці.

11. Склад

1 таблетка:

  • пропіфеназон — 210 мг;
  • парацетамол — 250 мг;
  • кофеїн — 50 мг;
  • кодеїну фосфат — 10 мг;
  • Допоміжні речовини: магнію стеарат, натрію лаурилсульфат, натрію крохмалю гликолат, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, кальцію дигідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кроскармелоза натрію, глицерил бегенат.

12. Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

MAXCACHE: 0.53MB/0.00115 sec